16Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

BLOG : Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli chat sitesi günümüzde vaktimizi bilgisayar üzerinde değerlendirirken hem sohbet hemde müzik dinliyerek yep yeni insanlardan oluşan bir sesli chat panelidir. Burada insanlar arkadaşlık kurarken sizlere samimi düşünceleriyle yaklaşımda bulunup sizleri yakından tanımak istemektedirler. Sizin yaşınız şehriniz cinsiyetiniz karşınızdaki kullanıcı için bazen önem gösterilir, bazende karakteriniz sevimli yaklaşımlarınız insanlarda duygusal bağ kurabilmektedir.  Burada insanlar müzik dinlerken sohbet etmeyi sevdiği gibi sesli olarak oda içerisinde bulunan üye ve misafirler ile sesli kameralı olarak iletişim sağlayabilmektedir.

Sesli Chat Nedir ? 

Hem sesli hemde yazılı olarak internet explorer ve speakychat chrome tarayıcısını indirerek giriş yapabildiğimiz web sitesidir. Bu web sitesinde kullanıcılar kendi aralarında sohbet ve müzik eşliğinde tanışma olanağı duyarlar. Sohbet sitesi olduğundan dolayı insan toplulukları burada tanışmadan burada pek vakit geçiremez sıkılırlar. Bu yüzden sesli chat tanışma ve ruhu dinlendiren müzik eğlence topluluklarından oluşuyor diyebiliriz.

Kamera Donanımı

Kameranızı kullanarak dilerseniz özeldeki kullanıcıyla dilerseniz oda içerisinde bulunan herkesin sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle sizi yakından tanımak istiyen kullanıcılar duygusal düşüncelerini ifade etmekte zorluk çekmezler. Siz eğer bir insanı tanımak istiyorsanız mutlaka yakından tanımak istediğiniz duygular açısından bakış açınızın değiştiği biri olucaktır illaki, doğal haliyle kamera donanımı ile karşınızdaki kişiyle iletişim kurabiliceğiniz özel oda ve özel sohbet'te kamera seçeneğimiz mevcuttur.

 

22 Şub 2020 662 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Yorumu Gönder
POPÜLER YAZILAR
 • SesliSohbet,Sesli Chat

  Sesli Chat Sitesi

  Sesli chat sitesi günümüzde vaktimizi bilgisayar üzerinde değerlendirirk......

 • SesliSohbet,Sesli Chat

  SesliChat Odası Nedir

  2000`lerden bu yana seslichat odaları siteler arasinda rekabet görmekted......

POPÜLER YORUMLAR
 • Gercekten güzel ve aile sitesi kurmuşsunuz inşallah zamanım olunca gelecem

  Meryem

  Gercekten güzel ve aile sitesi kurmuşsunuz inşallah zamanım olunca gelecem...