YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

194 Kişi Online

SesliChat

Gümüzde ortak kullanım alanları olan sesli chat platformlarında dilediğiniz gibi sohbet muhabbet ve müzik eşliğinde vakitlerini geçiren kullanıcılarımız bulunmaktadır. Zaman zaman canlı şarkı ve şiir paylaşımlarını sizlerle beraberliğinde devam etmektedirler. İnsanların vakitlerini değerlendirebiliceği nezih ve sakin bir sesli chat platformu olarak aktif edilmiştir. Kuruluş amaçlarımızdan bazıları ise şöyle sıralayabiliriz.

  1. Günümüzde geçirdiğimiz stres veya yorgunluklarımızı burada her zaman sizleri dinleyebilicek sohbet edip dertleşebiliceğiniz arkadaşlık platformu olarak kurulmuştur.
  2. Yeni nesil çağımızda birçok insan leptop ve bilgisayar kullanmaktadır. Leptop veya bilgisayarınızdan sitemize İnternet explorer,  chrome, mozilla gibi tarayıcılardan rahatlıkla  giriş yapabiliceğiniz sesli siteler kamera ve mikrofon yazılımı sayesinde sizleri dostlarınızda kısıtlamasız sohbet edebilmeniz için mevcut kılınmıştır.
  3. Animasyon kullanarak eserler yani şarkılara eşlik edebilirsiniz.
  4. Rumuzlarınızı flash nick ve avatar seçerek süsliyebilirsiniz tamamıyla ücretsizdir, sizden ücret talep eden kullanıcıları lütfen bizlere bildirin.

Sitemizin biraz donanım ve amaçlarını maddeler halinde sıralayıp sizlere kısa ve anlaşılabilir bir şekilde detayına kadar ilgilenebilen kullanıcı ve adminler sohbet bölümümüzde bulunmaktadır. Sitemiz kopya içerik veya sahte içeriklerin oluşmasını engellemek için tek adres sesliboy.com adresinden ziyaret edebilir, güvenliğiniz site yöneticileri tarafından korunmaktadır.